Detské svietidlo L55-50
Kód: 198671
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Závesný luster v tvare vojenského auta, s maskáčovým vzorom.
Watáž: max 1x 40W, závit E27, 220-240V/50-60Hz, IP20.
Rozmery: 80 x 31,6 cm.
Materiál: kov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské lustre |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 8605036623166 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | Technicke parametre:; Nazov:L55-50; Wataz:1x40W E27; 220-240V; IP20; Popis:Detske Zavesne svietidlo,chrom/kov,Kovove svietidlo v tvare vojenskeho auta |
| Šírka: | 31,6 |
| Výška: | 80 |
| Hmotnosť: | 2,5 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 1x max 40W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | viacfarebná |
| Séria: | AUTO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
