Svietidlo bodové Vivienne 5962 antická hnedá
Kód: 201169
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá nástenné RUSTIK |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.5 kg |
| EAN: | 5998250359625 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 16 |
| Výška: | 19 |
| Hmotnosť: | 1,5 |
| Napätie: | 220-240V |
| Watáž: | 1x max 15W |
| Závit: | E14 |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Obchodný text: | Zaujímavé nástenné bodové svietidlo VIVIENNE v rustikálnom štýle s polohovateľným tienidlom. So šnúrkovým vypínačom. |
| Materiál: | kov |
| Farba: | hnedá antická |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | VIVIENNE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
