Svietidlo bodové Mac 5905 kov
Kód: 201143
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 5998250359052 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 30 |
| Hmotnosť: | 3 |
| Napätie: | 220-240V |
| Watáž: | max 4x 35W |
| Závit: | GU10 |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Obchodný text: | Bodové svietidlo MAC na strop, na štvorcovej konzole, tienidlá sa dajú natáčať. |
| Materiál: | kov |
| Farba: | čierna + imitácia dreva |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | MAC |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
