Stolová LED lampa Seoul Micro 97005 chróm
Kód: 222887
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Stolové lampy SEOUL MICRO sú prenosné - doma lampu nabijete na
nabíjacom podstavci a môžete si ju odniesť von, nebudú vám prekážať žiadne
káble. Plne nabitá vydrží svietiť 78 hodín.
Vhodná aj na použitie vonku -
IP65.
Lampa je stmievateľná.
2,3W, 252 lm, 2 farby svetla - 2200K
a 3000K.
Hliník, chrómová lesklá farba.
Priemer 7,5 cm, výška 20
cm.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné svietidlá Villeroy & Boch |
|---|---|
| Značka: | Villeroy Boch |
| Obchodný text: | Stolové LED svietidlo SEOUL MICRO, nabíjateľné, vhodné aj na vonkajšie použitie. |
| Šírka: | 7,5 |
| Výška: | 20 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 2,3 W |
| Svietivosť: | 252 lm |
| Farba svetla: | 2200K a 3000K teplá biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | chróm |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Ďalšie údaje: | nabíjací podstavec v balení |
| Séria: | SEOUL MICRO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
