Stolová LED lampa Neapel 2.0 96877 čierna
Kód: 220982
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Stolové lampy NEAPEL sú prenosné - doma lampu nabijete na
nabíjacom podstavci a môžete si ju odniesť von, nebudú vám prekážať žiadne
káble. Plne nabitá vydrží svietiť 24 hodín.
Vhodná aj na použitie vonku -
IP65.
Lampa je stmievateľná.
2,2W, 120lm, 2 farby svetla - 2700K a
3000K.
Hliník, čierna farba.
Šírka 10x10 cm, výška 20 cm.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné svietidlá Villeroy & Boch |
|---|---|
| EAN: | 4029599102748 |
| Značka: | Villeroy Boch |
| Obchodný text: | Stolové LED svietidlo NEAPEL, nabíjateľné, vhodné aj na vonkajšie použitie. |
| Šírka: | 11 |
| Výška: | 20 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 2,2W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | čierna |
| Svietivosť: | 120 lm |
| Farba svetla: | 2700K a 3000K - teplá biela |
| Stmievateľné: | áno |
| Ďalšie údaje: | nabíjateľné, prenosné |
| Séria: | NEAPEL |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
