Stolová LED lampa LSD01-07 biela
Kód: 222024
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové kancelárske |
|---|---|
| EAN: | 8605036615789 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | Stolové LED svietidlo, s nabíjačkou pre bezdrôtové nabíjanie telefónu. 3000K/4200K/6400K. |
| Šírka: | 28,5 |
| Výška: | 32,5 |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | biela |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 5W |
| Svietivosť: | 280 lm |
| Farba svetla: | 3000K/4200K/6400K - možnosť meniť farbu svetla teplá biela / neutrálna biela / studená biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Ďalšie funkcie: | nabíjateľná, dotyková |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
