Stolová LED lampa Deshal 74015 biela
Kód: 222693
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové kancelárske |
|---|---|
| EAN: | 5996595740153 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stolové LED svietidlo, zobrazuje čas. |
| Šírka: | 25,5 |
| Výška: | 41 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 5W |
| Svietivosť: | 300 lm |
| Farba svetla: | 3000K - 6000K možnosť meniť farbu svetla od teplej po studenú bielu |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Ďalšie funkcie: | zobrazovanie času |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Ďalšie údaje: | kábel dlhý 120 cm |
| Séria: | DESHAL |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
