Stolová lampa Tristan 7202 matný chróm
Kód: 195656
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové dekoratívne |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5998250372020 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stolové svietidlo TRISTAN. S vypínačom na kábli. Konštrukcia z matného chrómu, biele alabastrové tienidlá. |
| Šírka: | 13,5 |
| Výška: | 37 |
| Hmotnosť: | 2 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 1x max 40W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | chróm + biela |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | TRISTAN |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
