Stolová lampa Alberta 5090 zlatá-biela
Kód: 213814
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové dekoratívne |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 5998250350905 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stolové svietidlo ALBERTA, s vypínačom na kábli. Tienidlo je dierkované. |
| Šírka: | 26 |
| Výška: | 42,5 |
| Hmotnosť: | 1 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 1x max 9W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | zlatá + biela |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | ALBERTA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
