Stojacia LED lampa L88-167 medená
Kód: 176110
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Zaujímavá a originálna stojaca LED lampa. Takáto lampa nie je iba zdroj svetla, ale aj nevšedný moderný interiérový doplnok. Stojanová lampa má kovovú konštrukciu medenej zlatoružovej farby a biele plastové krytky. Netradičný abstraktný tvar a elegantné farby dopĺňajú moderne zariadené miestnosti.
Rozmery: 160 x 25 cm.
Watáž: LED 33W, 4200K, 1650lm.
Materiál: kov / plastové krytky.
Farba: medená / biela.
220-240V/50-60Hz, IP20.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dekoračné stojacie svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8605036635084 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Označenie:L88-167; Wataž:Led 32W; Teplota chromatičnosti:4200K; Lumeny:1650lm; 220-240V; IP20; Farba: Stojanová led lampa, Medená/kov |
| Watáž: | 32W |
| Svietivosť: | 1650lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | medená |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
