Stojacia lampa Pearl classic 4019 bronzová
Kód: 191703
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klasické stojacie svietidlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4 kg |
| EAN: | 5998250340197 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stojacie svietidlo PEARL CLASSIC. Spodné tienidlo je polohovateľné. S vypínačom na kábli. Alabastrovo biele sklenené tienidlá. |
| Šírka: | 30 |
| Výška: | 177,5 |
| Hmotnosť: | 4 |
| Watáž: | E27/ 1x max. 60W + E14/ 1x max. 40W |
| Závit: | E27 + E14 |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | bronzová |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | PEARL CLASSIC |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
