Luster Zahara 7604 ratan
Kód: 200436
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre kuchynské |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5998250376042 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Závesné svietidlo Zahara. Ratanový výplet. |
| Šírka: | 34 |
| Výška: | 122 |
| Hmotnosť: | 2 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 1x max 40W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + ratan |
| Farba: | prírodná |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | ZAHARA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
