Luster Vino 4782 biely
Kód: 195354
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre kuchynské |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 5998250347820 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Závesné svietidlo VINO. Biele sklenené tienidlo s farebným vzorom vína, biely plastový záves. |
| Šírka: | 40 |
| Výška: | 90 |
| Hmotnosť: | 3 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 1x max 60W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast + sklo |
| Farba: | biela |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | VINO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
