Luster Toras 72124 čierny
Kód: 222662
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre kuchynské |
|---|---|
| EAN: | 5996595721244 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Závesné svietidlo na žiarovky 3x max 5W GU10. |
| Šírka: | 60 |
| Výška: | 150 |
| Závit: | GU10 |
| Watáž: | 3x max 5W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + drevo dub + plast |
| Farba: | čierna + drevo |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | TORAS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
