Luster Sorina 3918 antický bronz
Kód: 213876
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre prisadené |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5998250339184 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Prisadené stropné svietidlo SORINA. Kovová konštrukcia antickej bronzovej farby, biele vzorované tienidlá. |
| Šírka: | 48,5 |
| Výška: | 20,5 |
| Hmotnosť: | 2 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 6x max 40W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | bronzová |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | SORINA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
