Luster Sinopia 5224 zlatý
Kód: 213879
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre kuchynské |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5998250352244 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Závesné svietidlo SINOPIA. S textilným káblom. |
| Šírka: | 14,5 |
| Výška: | 150 |
| Hmotnosť: | 2 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | max 1x 60W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | zlatá + biela |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | SINOPIA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
