Luster Philana 6496 zlatá
Kód: 211029
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre dizajnové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4 kg |
| EAN: | 5998250364964 |
| Značka: | Rabalux |
| Obchodný text: | Závesné svietidlo PHILANA s tromi guľatými priehľadnými tienidlami. |
| Šírka: | 45 |
| Výška: | 120 |
| Hmotnosť: | 4 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | max 3x 60W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | zlatá |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | PHILANA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
