Luster Petronel 7076 drevo
Kód: 189985
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre klasické |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 5998250370767 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Závesné svietidlo PETRONEL v rustikálnom štýle. Čierna kovová konštrukcia, biele sklenené tienidlo, detail z orechového dreva. |
| Šírka: | 40 |
| Výška: | 79 |
| Hmotnosť: | 2,5 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 1x max 60W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + drevo orech + sklo |
| Farba: | čierna + biela |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | PETRONEL |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
