Luster Panthea 4480 zlatý
Kód: 213680
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre kuchynské |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 5998250344805 |
| Značka: | Rabalux |
| Obchodný text: | Závesné svietidlo PANTHEA. S textilným káblom. Kovová konštrukcia zlatej farby, biele sklenené tienidlá |
| Šírka: | 50 |
| Výška: | 170 |
| Hmotnosť: | 2,5 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 3x max 40W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | zlatá + biela |
| Séria: | PANTHEA |
| Žiarovky v balení: | nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
