Luster Nilyah 72081 čierny
Kód: 222651
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre rustikálne a industriálne |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 5996595720810 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Závesné svietidlo na žiarovku 1x max 25W E27. Kovová konštrukcia čiernej farby, sklenené jantárové tienidlá, detaily z dreva. |
| Šírka: | 9,5 |
| Výška: | 120 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 1x max 25W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + sklo + drevo |
| Farba: | čierna + jantárová |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | NIYLAH |
| Hmotnosť: | 1,0 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
