Luster Miroslaw 3580 matný chróm
Kód: 215848
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre kuchynské |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5998250335803 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Závesné svietidlo MIROSLAW. Kovová konštrukcia matný chróm + tienidlá z číreho skla. |
| Šírka: | 60 |
| Výška: | 120 |
| Hmotnosť: | 2 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 3 max 40W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | chróm matný |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
