Luster Melissa 2622 chróm+sklenené krištáliky
Kód: 195658
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre prisadené |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5 kg |
| EAN: | 86992600272277 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 60 |
| Výška: | 18,5 |
| Hmotnosť: | 5 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 5x max 60W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | chróm + biela |
| Obchodný text: | Prisadený luster MELISSA 5-ramenný. Chrómová konštrukcia so vzorovanými bielymi tienidlami s visiacimi krištálikmi. |
| Materiál: | kov + sklo |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | MELISSA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
