Luster LED Troya HL0190580024 chróm
Kód: 224827
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre prisadené |
|---|---|
| EAN: | 8683684209352 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Prisadené LED svietidlo na strop, moderný luster. |
| Šírka: | 61,4 |
| Výška: | 9 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 24 W |
| Svietivosť: | 1440 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 180-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | chróm |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | TROYA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
