Luster LED Tamur 72084 hliník
Kód: 222653
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4 kg |
| EAN: | 5996595720841 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Závesné LED svietidlo. Konštrukcia z kovu a dreva, biele plastové krytky. |
| Šírka: | 110 |
| Výška: | 150 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 26W |
| Svietivosť: | 2250 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + drevo + plast |
| Farba: | hliník brúsený |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | TAMUR |
| Hmotnosť: | 4,0 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
