Luster LED Palmira 5770 chróm
Kód: 200918
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Závesný LED luster chrómovej farby, vďaka zaujímavému abstraktnému tvaru vhodne dopĺňa moderne zariadený interiér.
Watáž: LED 38W, 2500lm, 3000K.
Šírka 56 cm, výška 150 cm.
Materiál: kov / acrylové krytky.
Farba: chróm / biela.
220-240V/50-60Hz.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4.5 kg |
| EAN: | 5998250357706 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 56 |
| Výška: | 150 |
| Závit: | LED |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Obchodný text: | Závesný LED luster chrómovej farby, vďaka zaujímavému abstraktnému tvaru vhodne dopĺňa moderne zariadený interiér. |
| Watáž: | 38W |
| Svietivosť: | 2500 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | chróm |
| Séria: | PALMIRA |
| Hmotnosť: | 4,5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
