Luster LED Olympic HL0190350045 chróm
Kód: 166112
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre LED |
|---|---|
| EAN: | 868098558112 |
| Značka: | HOROZ |
| Šírka: | 120 |
| Výška: | 120 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 45W |
| Svietivosť: | 2025 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 180-240V |
| Obchodný text: | Závesné SMD LED svietidlo OLYMPIC. |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + akrylové krytky |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | OLYMPIC |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
