Luster LED Monza HL0190590040 chróm
Kód: 224829
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre prisadené |
|---|---|
| EAN: | 8683684209369 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Prisadené LED svietidlo na strop, moderný luster. |
| Dĺžka: | 75 |
| Šírka: | 37 |
| Výška: | 5,1 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 40 W |
| Svietivosť: | 2400 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 180-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | chróm |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | MONZA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
