Luster LED L129-61 čierny
Kód: 214465
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 86050616000156 |
| Značka: | lambario |
| Šírka: | 72 |
| Výška: | 86 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 36W |
| Svietivosť: | 1440 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | čierna + biela |
| Obchodný text: | Závesný LED luster. |
| Hmotnosť: | 3 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
