Luster LED Irelia 72009 chróm matný
Kód: 222625
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4 kg |
| EAN: | 5996595720094 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Závesné LED svietidlo. S diaľkovým ovládačom, stmievateľné, mení farbu svetla. Kovová konštrukcia farby matný chróm, biele akrylové krytky. |
| Šírka: | 60 |
| Výška: | 120 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 55W |
| Svietivosť: | 4700 lm |
| Farba svetla: | 3000K / 4000K / 6000K možnosť meniť farbu svetla od teplej bielej po studenú |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + akryl |
| Farba: | chróm + biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 15 000 hodín |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Ďalšie funkcie: | nočné svetlo, časovač, pamäť |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | IRELIA |
| Hmotnosť: | 4,0 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
