Luster LED Fulvia 6890 matný chróm
Kód: 218915
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre prisadené |
|---|---|
| EAN: | 5998250368900 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 40 |
| Výška: | 6 |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo FULVIA, kovová konštrukcia farby matný chróm, biele akrylové krytky. |
| Dĺžka: | 66 |
| Watáž: | 50W |
| Svietivosť: | 3200 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + akryl |
| Farba: | chróm matný |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | FULVIA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
