Luster LED DLP-61 zlatý
Kód: 221454
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre dizajnové |
|---|---|
| EAN: | 8605036640842 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Závit: | LED |
| Šírka: | 70 |
| Výška: | 100 |
| Watáž: | 25W |
| Napätie: | 220-240V |
| Obchodný text: | Závesné LED svietidlo, kovová konštrukcia zlatej farby. 25W, 3000lm, 4000K. |
| Svietivosť: | 3000 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | zlatá |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
