Luster LED DLC-09 zlatý
Kód: 221453
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre LED |
|---|---|
| EAN: | 8605036639549 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Závit: | LED |
| Šírka: | 52 |
| Výška: | 6 |
| Watáž: | 40W |
| Napätie: | 220-240V |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo, kovová konštrukcia zlatej farby. |
| Svietivosť: | 1040 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | zlatá |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
