Luster LED Copernic HL0190600015 chróm
Kód: 224830
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre prisadené |
|---|---|
| EAN: | 8683684209376 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Prisadené LED svietidlo na strop, moderný luster. |
| Dĺžka: | 69,5 |
| Šírka: | 9 |
| Výška: | 7,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 15 W |
| Svietivosť: | 900 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 180-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | chróm |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | COPERNIC |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
