Luster LED Cinnamon 3091 dub
Kód: 217555
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre LED |
|---|---|
| EAN: | 5998250330914 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Závesné LED svietidlo CINNAMON s tienidlom z dubového dreva. |
| Šírka: | 80 |
| Výška: | 120 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 34W |
| Svietivosť: | 1170 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast + drevo dub |
| Farba: | biela + drevo |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 50 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | CINNAMON |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
