Luster LED Carmella 5055 matná zlatá
Kód: 211079
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre LED |
|---|---|
| EAN: | 5998250350554 |
| Značka: | Rabalux |
| Obchodný text: | Závesný LED luster kruhového tvaru CARMELLA. Kovová konštrukcia matnej zlatej farby, biela akrylová krytka. |
| Šírka: | 80 |
| Výška: | 120 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 80W |
| Svietivosť: | 6335 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + akryl |
| Farba: | zlatá |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | CARMELLA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
