Luster LED Azra 2186 chróm
Kód: 211071
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre prisadené |
|---|---|
| EAN: | 5998250321868 |
| Značka: | Rabalux |
| Obchodný text: | Moderný prisadený LED luster AZRA. Stmieva sa prepínaním vypínača. |
| Šírka: | 52 |
| Výška: | 5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 40W |
| Svietivosť: | 3200 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + akryl |
| Farba: | chróm |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Stmievateľné: | áno |
| Séria: | AZRA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
