Luster LED Avalon 2230 hliník
Kód: 217540
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre dizajnové |
|---|---|
| EAN: | 5998250322308 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Závesné LED svietidlo AVALON, kovová konštrukcia farby brúsený hliník, s bielymi akrylovými krytkami a krištálikmi. |
| Šírka: | 60 |
| Výška: | 130 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 75W |
| Svietivosť: | 4730 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + akryl |
| Farba: | hliník brúsený |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | AVALON |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
