Luster LED Adrienne 2429 strieborná
Kód: 200934
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zaujímavý moderný LED luster. Svetelnú časť tvoria 2 zavesené kruhy s bielou acrylovou krytkou.
Watáž: LED 62W, 4861lm, 4000K.
Šírka 80 cm, výška 120 cm.
Materiál: kov / acryl.
Farba: strieborná / biela.
220-240V/50-60Hz, IP20.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 10 kg |
| EAN: | 5998250324296 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 80 |
| Výška: | 120 |
| Závit: | LED |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Obchodný text: | Zaujímavý moderný LED luster. Svetelnú časť tvoria 2 zavesené kruhy s bielou acrylovou krytkou. |
| Watáž: | 62W |
| Svietivosť: | 4861 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | strieborná |
| Séria: | ADRIENNE |
| Hmotnosť: | 10,0 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
