Luster LED Adrienne 2428 strieborná
Kód: 200763
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zaujímavý moderný LED luster. Svetelnú časť tvorí zavesený kruh s bielou acrylovou krytkou.
Watáž: LED 20W, 1200lm, 4000K.
Šírka 40 cm, výška 120 cm.
Materiál: kov / acryl.
Farba: strieborná / biela.
220-240V/50-60Hz, IP20.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 7 kg |
| EAN: | 5998250324289 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 120 |
| Výška: | 40 |
| Závit: | LED |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Watáž: | 15W |
| Svietivosť: | 1200 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | biela |
| Séria: | ADRIENNE |
| Obchodný text: | Zaujímavý moderný LED luster. Svetelnú časť tvorí zavesený kruh s bielou acrylovou krytkou. |
| Hmotnosť: | 7,0 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
