Luster LED Adeline 2508 matná biela
Kód: 200767
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Moderný LED luster. Prisadený luster vyniká jednoduchosťou, efektne dotvorí moderne zariadené priestory.
Watáž: LED 36W, 2100lm, 4000K.
Šírka 60 cm, výška 13 cm.
Materiál: kov / acryl.
Farba: matná biela / biela.
220-240V/50-60Hz, IP20.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 7.5 kg |
| EAN: | 5998250325088 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 60 |
| Výška: | 13 |
| Závit: | LED |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Obchodný text: | Prisadený LED luster ADELINE, matný biely kov, biele acrylové krytky. |
| Watáž: | 36W |
| Svietivosť: | 2100 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálne svetlo |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | biela |
| Séria: | ADELINE |
| Hmotnosť: | 7,5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
