Luster LDP01-09 chróm
Kód: 221849
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre kryštáľové |
|---|---|
| EAN: | 8605036614027 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Šírka: | 150 |
| Výška: | 80,5 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 9x max 40W |
| Obchodný text: | Závesné svietidlo s čírymi krištálikmi. Na žiarovky 9x max 40W E14. |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + krištáľ |
| Farba: | chróm + číra |
| Žiarovky v balení: | nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
