Luster Jezabel 7977 chróm
Kód: 200992
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Závesný luster s 3 tienidlami z dymového, číreho a oranžového skla.
Watáž: 3x max 60W, závit E27.
Šírka 25 cm, výška 120 cm.
Materiál: kov / sklo.
Farba: chróm / dymová / číra / oranžová.
220-240V/50-60Hz, IP20.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre dizajnové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5 kg |
| EAN: | 5998250379777 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 25 |
| Výška: | 120 |
| Závit: | E27 |
| Obchodný text: | Závesný luster s 3 tienidlami z dymového, číreho a oranžového skla. |
| Watáž: | 3x max 60W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | chróm + dymová |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | JEZABEL |
| Hmotnosť: | 5,0 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
