Luster Briella 2623 chróm
Kód: 200989
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Krásny závesný luster, na kovovej konštrukcii je 5 sklenených tienidiel z bieleho a číreho skla. Žiarovky sú súčasťou svietidla.
Watáž: 5x max 28W, závit G9.
Šírka 31,5 cm, výška 105 cm.
Materiál: kov / sklo.
Farba: chróm / biela / číra.
220-240V/50-60Hz.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre klasické |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3.5 kg |
| EAN: | 5998250326238 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 31,5 |
| Výška: | 105 |
| Závit: | G9 |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Žiarovky v balení: | áno |
| Watáž: | 28W |
| Svietivosť: | 370 lm |
| Farba svetla: | 2700K - teplé svetlo |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | chróm |
| Séria: | BRIELLA |
| Hmotnosť: | 3,5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
