Luster Jezabel 7976 chróm
Kód: 200991
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Závesný luster s tienidlom z dymového skla.
Watáž: 1x max 60W, závit E27.
Šírka 18 cm, výška 120 cm.
Materiál: kov / sklo.
Farba: chróm / dymová.
220-240V/50-60Hz, IP20.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre kuchynské |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 5998250379760 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 18 |
| Výška: | 120 |
| Závit: | E27 |
| Obchodný text: | Závesný luster s tienidlom z dymového skla. |
| Watáž: | 1x max 60W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | chróm + dymová |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | JEZABEL |
| Hmotnosť: | 3,0 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
