Luster Hestia 5305 chróm
Kód: 213871
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre klasické |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5998250353050 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Závesné svietidlo HESTIA. Kovová konštrukcia, sklenené tvarované tienidlá. |
| Šírka: | 28 |
| Výška: | 120 |
| Hmotnosť: | 2 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 5x max 40W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | chróm + číra |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | HESTIA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
