Luster Francesca 7375 5-ramenný mosadz/alabaster
Kód: 200964
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre klasické |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5 kg |
| EAN: | 5998250373751 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 60 |
| Výška: | 90 |
| Hmotnosť: | 5 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 5x max 40W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Obchodný text: | Závesný luster FRANCESCA na reťazi v klasickom štýle. 5-ramenný. Kovová konštrukcia bronzovej farby, sklenené biele alabastrové tienidlá. |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | bronzová |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | FRANCESCA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
