Luster Elite 6064 chróm
Kód: 195784
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre prisadené |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4.5 kg |
| EAN: | K5998250360645 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stropné svietidlo ELITE. |
| Šírka: | 57 |
| Výška: | 24 |
| Hmotnosť: | 4,5 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 6x max 40W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | chróm + biela |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
