Luster Element 2 HL0210150002 medená
Kód: 166934
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre rustikálne a industriálne |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 8680985577036 |
| Značka: | HOROZ |
| Šírka: | 16 |
| Výška: | 120 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | Max. 60W |
| Napätie: | 220-240V |
| Obchodný text: | Zaujímavý závesný luster ELEMENT 2 so skleneným tienidlom. Ideálne doplňte LED vintage žiarovkou. Tienidlo dymové s medeným pásom. |
| Hmotnosť: | 1 |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | sklo |
| Farba: | čierna + medená |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | ELEMENT |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
