Luster Dream HL0210200001 titán
Kód: 166919
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre rustikálne a industriálne |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.5 kg |
| EAN: | 8680985576893 |
| Značka: | HOROZ |
| Šírka: | 28 |
| Výška: | 115 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | Max. 60W |
| Napätie: | 220-240V |
| Obchodný text: | Zaujímavý závesný luster DREAM so skleneným tienidlom. Ideálne doplňte LED vintage žiarovkou (žiarovka nie je v balení). Rozmery tienidla 28x15cm, dĺžka závesu 100cm. |
| Hmotnosť: | 1,5 |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | sklo |
| Farba: | čierna + dymová |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | DREAM |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
