Luster Divina 5352 matná zlatá
Kód: 211031
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre dizajnové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.5 kg |
| EAN: | 5998250353524 |
| Značka: | Rabalux |
| Obchodný text: | Závesný luster DIVINA s tienidlom v tvare gule. |
| Šírka: | 15 |
| Výška: | 120 |
| Hmotnosť: | 1,5 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | max 1x 9W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov+ sklo |
| Farba: | zlatá + biela |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | DIVINA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
